حق گو بلوچ

نخستین وبلاگ سه گانه سوز سیستان وبلوچستان(طنز،خبرو تحلیل)

سایت زاهدان فردا به تعمیرگاه رفت


منبع همیشه آگاه اخبار زاهدان که نخواست نامش فاش شودکه نامش هم از یادم رفته ، گفت : سایت زاهدان فردا  به علت ترافیک سنگین در میدان آزادی مقابل هتل استقلال جنب استانداری سیستان وبلوچستان در برخورد با یک دستگاه تویوتا شاسی بلند (تویوتاتایلندی) دچار نفص فنی شد.

این فرد همیشه مطلع اخبار مربوط به حوزه زاهدان(ابوالمطلعین) اعلام کرد : سیستم صوتی مدیر سایت زاهدان فردا در تاریخ 27 شهریورماه جاری بعدازخواندن یک لوح فشرده 5 کیلوبایتی که حاوی یک سری ترانه های محلی و غیرمجاز بود نیز از کارافتاده است و برای چک آپ به تعمیرگاه مجاز واقع در گاراژقدیم انتقال داده شده است.

آقای "عین.میم .نون" از دیگر شاهدان عینی این حادثه می گوید:تعمیر سیستم موتورو جلوبندی سایت زاهدان فردا به دلیل کمبود قطعات یدکی ممکن است مدتی به طول بینجامد اما به دلیل نیاز شدید مردم به این سایت برخی از قطعات آن به روش سنتی درواحد سفال سازی کلپورگان سراوان شبیه سازی خواهدشد.

آقای "عین.ب"متخصص شبیه سازی قطعات سفالی که سالیان زیادی در این رشته مهارت خاصی دارد در گفت وگو با اینجانب گفت : قطعات تولیدشده برای تعمیر سایت زاهدان فردا توسط سفال کاران سراوانی بیش از 50 میلیون دلار صرفه جویی ارزی برای کشورمان به ارمغان خواهد داشت.

وبلاگ مرزارتباط از تعمیرگاه برگشت

وبلاگ مرزارتباط با مدیریت آقای یاسرکرد که به دلیل تصادف در محور سنگان - جون آباد خاش دچار نقص فنی شده بود روزگذشته بعداز انجام تعمیرات اساسی به محیط سایبری برگشت.

آقای یاسر کرد دراین زمینه به خبرنگار ما گفت : یکی از دلایل تصادف این وبلاگ سرعت غیرمجاز برابر آیین نامه راهنمایی و رانندگی بوده که می خواهم منبعد باسرعت مجاز و روزانه یک سرویس از دروازه خاش زاهدان تا جون آبادخاش مسافرکشی کنم .

وی خاطرنشان ساخت :از تمامی رانندگان و مسافران کشان می خواهم با سرعت غیر مجاز مخصوصا در مواقعی که جاده ها لغزنده هستند رانندگی نکنند ،چراکه حوادث جبران ناپذیری از این دست ممکن است گریبانگیر آنان شود .

درنخستین روز از مسافرکشی این وبلاگ چنین آمده است :بیش از یکماه است که وبسایت مرز ارتباط به حالت نیمه تعطیل در آمده بود. واقعیت این است که نیاز به تنفسی عمیق را در خود احساس می کردم. بنابراین در این یکماهه ، با تمرکز بر عملکرد گذشته و آسیب های کار ، با همراهی همه دوستان سعی دارم به رسالت اصلی ام که نقد اجتماعی است ؛ بپردازم. در این یکماهه مشمول لطف خیلی از دوستان بوده ام . آمده ام یکبار دیگر برای سربلندی استانی توسعه یافته در قالبی ایرانی سربلند فکر کنیم و بنویسیم. یاریگرمان باشید. در ضمن مرز ارتباط یکساله شد!!

بلوچ پرس BP

آغاز تبلیغات سایت پاکنویس پرس(بلوچ پرس) جهت شرکت در مسابقه برترین سایت ووبلاگ

آقای " خ.ر.مهر"مدیر سایت پاکنویس پرس (بلوچ پرس) که جز 10 سایت برتر مسابقه برترین سایت ووبلاگها می باشد گفت :تبلیغات این سایت درشهرهای مختلف استان از جمله کیشکور و مسکوتان آغاز شده است.

آقای " ف. اربابی" رییس ستاد تبلیغات این سایت در گفت وگو با خبرنگار ما گفت : در تمامی شهرهای استان دفاتر فرعی این ستاد فعالیت تبلیغاتی خود را آغاز نموده است و از هموطنان خود میخواهیم پیامک های خود را دریغ نورزند.

ایشان خاطرنشان ساخت : علاقه مندان به این سایت عدد82 =100 را به شماره 1000547915547025شرکت پیام بلوچ ارسال نمایند ، البته قیمت هر پیامک 10 تومان هزینه داردکه رقم قابل داری نیست انشالله در پاکنویس اخبار جبران می کنیم .

وی تصریح کرد:ازتمامی طرفداران سایت می خواهیم به صورت تک رای به ما رای بدهند تا سایتهایی مثل نیکشهردات کام و زاهدان پس فردا از ما جلو نیفتند.واینکه آقای شهرام ریگی مدیر عامل شرکت پیام بلوچ این همه توضیح داده چه جوری رای بدهید زیاد توجه نکنید و شماکارخودتان که همان تک رای دادن است را انجام بدهید چرا که پیروزی نزدیک است .

دستگاه خودپردازآموزش وپرورش قصرقند یا آب سردکن

یکی ازنیازهای اساسی اداره آموزش وپرورش قصرقند بعد از تجهیزات آموزشی وکادرآموزشی ، دستگاه خودپرداز یا عابربانک می باشد که به حول وقوه ی الهی توسط بانک ملی به صورت خودجوش و خداپسندانه و خیرخواهانه در محل ساختمان مرکزی اداره نصب شده است.

به گزارش خبرنگار ما از قصرقند این عابر بانک همه کاره ، خیلی از کارها ازجمله سبزی خوردکردن به خصوص گشنیز، واکس زن و براق کننده کفش ، تسبیح سازی ،آبسردکن و گرم کن و نیز جاکفشی را انجام می دهد اما تنها ایراد آن این است که به جای پول و اسکناس یک عدد کاغذ سفید به نام رسید می دهد که روی آن نوشته است شرمنده ی اخلاق ورزشی فقط  پرداخت پول نمی توانم انجام بدهم .

برپایه همین گزارش این دستگاه خودپرداز به زودی برای انجام بسیاری از ماموریتهای اداره آموزش وپرورش ازجمله ابلاغ معلمان بلاتکلیف ، و منفک نمودن دبیران به نقاط مختلف قصرقند اعزام خواهدشد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه پنجم مهر ۱۳۹۱ساعت 1:6  توسط حق گو   |