حق گو بلوچ

نخستین وبلاگ سه گانه سوز سیستان وبلوچستان(طنز،خبرو تحلیل)

ازماهم نشنیده بگیرید

ازماهم نشنیده بگیرید اینهارافرمانداری برره گفته

1-بدلیل سیاست جلوگیری از سرباز زدگی  نیکشهر  با گزینه فرد سربازی برای آموزش و پرورش قصرقند بشدت واکنش نشان داده شده است و این گزینه که مثل پارتی  نامش با پ شروع میشود متنفی گردید و شانس یک گزینه بومی بومی بسیار زیاد شده است .

2-آقای ن...کشهر دات بدلیل خدمات خداپسندانه برای یکی از وکیلان دادگستری ببخشید مجلس شورای اسلامی بصورت ماهانه مقرری دریافت میدارند و قرار است تابعیت ایشان به کشور سرباز در اید .مراحل اولیه کار هم انجام شده است و به محض اعلام تعیین حوزه انتخاباتی سرباز و ن...کشهر پاسپورت ایشان   طی مراسمی تحویل داده خواهد شد.گزارشات تکمیلی بعد از پایان یافتن اسکان زلزله زدگان ...
3-قرار شده است زمین واقع در خیابان امیر المومنین (ع)-(رض)طی ماها و فردا به مردم واگذار شود.و چون شرکا زیاد هستند به اموزش و پرورش اهدا شود.
4معاون عمرانی یکی از فرمانداریها به نام آقای ص -ص قبل از پانزدهم شهریور به شهرستان سرباز بعنوان معاون   منتقل خواهند شد.
5-یکی از دو نفر مردان میتی کمان فرمانداری گهشر به کنارک منتقل خواهند شد پست خواهند گرفت.
6-حق گوی بلو چ با پیگیری های فرمانداری برره جهت معالجات تکمیلی به بیمارستان فوق تخصصی گهشر که بعد از رمضان افتتاح خواهد شد منتقل میگردند.
7-رییس اداره امار گهشر به ایرانشهر منقل خواهند شد و یک لاشاری اصل بجای ایشان به کرسی آمار تکیه خواهند زد.
8-بعد از تلاشهای زیاد ی که صورت نگرفت سرپرست شبکه و بهداشت گهشر به ریاست تغییر وضعیت خواهند داد.
9-سرپرستی فرهنگ و ارشاد اسلامی  با تلاشهای یکی از وکیلان صوفی منش به ریاست تبدیل خواهند شد.فرمانداری به اسم خود تمام نکند.
10-خبر گزاری دروغ پراکنی که حق گو به نقل از ایشان مسئله قربانی گوسفند را پیش از فرا رسیدن حج تمتع در یکی از شهرستانهای آینده استان بوس  نقل کرده بود .در آستانه انتقام و تسویه حساب قرار گرفته است .
11-بکشدار بخش جاده ترانزیت  طی مراسمی که قرار است قبل از مهر ماه انجام شود پیش چاکرزاده خواهد رفت.خوش به حال جاده ترانزیتی ها و بد به حال....
12-بکشدار وسطی گهشر از این پست خداحافظی خواهد کرد و یک پاره وقت جای ایشان را خواهد گرفت. به شرط تعهد تمام وقت شدن نامبرده.
13-یک سرحدی بکشدار قصرقند خواهد شد.
14- این تصمیمات هیچ رابطه سینوسی با آمدن استاندار ندارد فقط تعیین فرماندار گهشر  با ایشان رابطه دارد و غیر از اقای م-س گزینه ای دیگر حق مطرح شدن ندارد و گرنه در نطفه خفه می شود.یعنی شورای روستا اجازه نمی دهد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۱ساعت 15:8  توسط حق گو   |